+48 58 627 97 00 poland@macandrews.com Wybierz kraj Flag Flag Flag

Znajdź rozkład rejsów

Gdzie jest mój kontener

znajdź kod celny towaru

Jesteś tutaj:

Informacje o serwisach:
+48 58 627 97 16
+48 58 627 97 19
poland@macandrews.com

 Joanna Kuffel
Dyrektor ds. Rozwoju
Tel: +48 58 627 97 99
Email: gdy.jkuffel@macandrews.com

Joanna Bielak
Sales & Marketing
Tel: + 48 58 627 97 16
Mobile: +48 606 809 954
Email: gdy.jbielak@macandrews.com

Jolanta Kaleta
Dział Operacyjny
Tel: +48 58 627 97 18
Email: gdy.jkaleta@macandrews.com

Customer Feedback
quality@macandrews.com
Tell us how we are doing
Customer Feedback Survey

 

Dane Kontaktowe

Flag

MacAndrews Holland BV

Ground Floor Achterdijk 51-55, 3161 EB Rhoon Postbus 132, 3190 AC Hoogvliet Netherlands
Tel: +31 (0)10 299 8199 / 8286 / 9400  Fax: +3110 299 8190 / 8287 / 9450

Group email addresses:
Pricing & Sales: rtm.sales@macandrews.com
Customer Service Export:rtm.export@macandrews.com
Customer Service Import&T/S: rtm.import@macandrews.com
Documentation Export: rtm.documentation@macandrews.com

 

General Manager: David Coyne
Tel: +3110 299 8288 Mobile: +31 654278280
Fax: +3110 299 8287
Email: dcoyne@macandrews.com

Operations & Transport Manager: Bernard Bom
Tel: +3110 299 8291 Mobile: +31654918707
Email: bbom@macandrews.com

Sales Executive: Orphon Wezer
Tel: +31102998303 Mobile:+316-83970933
Email: rtm.owezer@macandrews.com

Commercial/Sales : Olaf Emons
Tel: +3110 299 8290
Email: oemons@macandrews.com

Commercial: Mark De Kubber
Tel:+3110 299 8297
Email: mdekubber@macandrews.com

Coordinator Export Documentation: Anneke Njaman
Tel: +3110 299 8293
Email: anjaman@macandrews.com

Customer Service Export - Spain: Adi Janssens
Tel: +3110 299 8289 Fax: +3110 299 8287
Email: ajanssens@macandrews.com

Customer Service Export - Portugal : Jeroen Adriaens
Tel +3110 299 8299
Email: jadriaens@macandrews.com

Export Documentation Portugal: Jennifer Bandhoe
Tel: +3110 299 8294
Email: jbandhoe@macandrews.com

Export Documentation Spain: Kevin Andriessen
Tel: +3110 2998304
Email: kandriessen@macandrews.com

Import & Export Coordinator: Laurens Rodi
Tel: +31 10 299 82 96
Email: rtm.lrodi@macandrews.com

Import / Portugal:Regeat Tesfay Mehari
Tel: +31 10 299 82 95
Email: rtm.rtmehari@macandrews.com

Import / Spain: Natali Sanchez Duboy
Tel: +31 10 299 82 98
Email: rtm.nsanchez@macandrews.com